قیمت ورق سیاه گیلان

image

کارخانه فولاد گیلان که از آن به عنوان بزرگترین و اولین کارخانه نورد فولاد کشور یاد می‌شود، در سال ۱۳۸۲ و در شهرک صنعتی سراوان، واقع در شمال کشور تاسیس شد. هدف اصلی این کارخانه تولید محصولات فولادی در دو بخش نورد گرم و نورد سرد می‌باشد. ظرفیت تولیدی این کارخانه در قسمت نورد گرم حدود ۲٫۵ میلیون تن در سال و در قسمت نورد سرد حدود ۵۰۰ هزار تن می‌باشد. محصولات این کارخانه در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، لوله‌سازی و صنایع ساختمانی استفاده می‌شوند.

قیمت ورق سیاه گیلان

ورق سیاه کارخانه فولاد گیلان

ورق سیاه گیلان در اندازه‌های ۲ الی ۱۵ میلی‌متر، عرض ۱ و ۱٫۲۵ متر و در استاندارد St37 تولید و در بازار موجود می‌باشند. با توجه به نحوه‌ی تولید ورق سیاه و عدم نیاز به تجهیزات پیشرفته و همچنین عملیات ثانویه روی آن، این نوع ورق بسیار فراگیر بوده و کاربرد‌های گسترده‌ای دارد. از جمله این کاربرد‌ها می‌توان به ساخت بدنه تانکر‌ها، جداره کولر‌های آبی و به طور کلی در هر موردی که نیاز به خواص فیزیکی و مکانیکی بالا نمی‌باشد اشاره کرد. 

قیمت ورق سیاه کارخانه فولاد گیلان

قیمت ورق سیاه گیلان به دلیل عدم تولید این نوع ورق در ضاخامت‌های پایین و همچنین سادگی تولید معمولا کمتر از ورق‌های دیگر می‌باشد. با این حال مانند سایر ورق‌های موجود در بازار عواملی مانند حجم سفارش، حمل و نقل، نوسانات ارزی و شرایط اقتصادی کشور، قیمت مواد اولیه، هزینه انرژی و غیره در قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار می‌باشند. در جدول زیر که به صورت روزانه توسط تیم پشتیبانی فولادسازان راه ابریشم به روز رسانی می‌شود، قیمت انواع ورق‌های سیاه گیلان قابل مشاهد می‌باشد.

خرید ورق سیاه کارخانه فولاد گیلان

شما میتوانید با استفاده از راه‌های پیش‌بینی شده در وبسایت فولادینو و بدون داشتن محدودیت در حجم سفارش، ورق سیاه گیلان را تهیه کنید. مشاوران فولادسازان راه ابریشم نیز در روز های شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پاسخگوی شما می‌باشند. در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا سوال می‌توانید از طریق شماره۶۶۲۰۰۲۰۰ –۰۲۱ اقدام نمایید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.