قیمت میلگرد ذوب آهن

image

کارخانه ذوب آهن اصفهان، قدیمی‌ترین کارخانه فولادسازی در سطح کشور می‌باشد. زمانی که یک کارخانه قدیمی، علی رغم تمام چالش‌های روبرو، توانسته است خود را همچنان به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز تامین مقاطع فولادی معرفی کند، تنها یک مفهوم را می‌رساند و آن کیفیت محصولات تولیدی است. میلگرد ذوب آهن نیز از این قاعده مستثنا نبوده و توانسته است خود را به عنوان یکی از بهترین میلگردهای موجود در بازار معرفی کند.

قیمت میلگرد ذوب آهن

دلیل محبوبیت میلگرد ذوب آهن 

برای بررسی علل محبوبیت میلگرد ذوب آهن در بین مصرف کنندگان، باید به چند پارامتر توجه کرد. مورد اول، شمش ریزی در کارخانه ذوب آهن است. کارخانه فولاد مبارکه به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه در سطح کشور شناخته می‌شود که  ذوب گیری و ریخته‌گری پیوسته در حجم بالا انجام می‌دهد. این موضوع، مستقیما در کیفیت محصول نهایی نظیر میلگرد، تاثیرگذار خواهد بود.
دلیل دوم این اتفاق، حجم تولید بسیار بالای کارخانه ذوب آهن است. همانطور که در صفحه کارخانه ذوب آهن مفصل گفته شده است، این کارخانه از واحدهای مجزایی تشکیل شده است که توانایی تولید انواع مقاطع سبک، نیمه سنگین و سنگین را دارد. حجم تولید میلگرد نیز در این کارخانه، مقدار بسیار بالایی است که مورد توجه مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

جدول قیمت میلگرد ذوب آهن

قیمت مقاطع آهنی در چند ماه اخیر با نوسان‌های زیادی همراه بوده است. محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان نیز همانند سایر کارخانه‌ها، با تغییرات قیمتی همراه هستند. قیمت میلگرد ذوب آهن علی رغم حجم تولید بالای خود و توانایی کنترل بازار، متاثر از قیمت ارز و انرژی دارای تغییراتی است. جدول قیمت میلگرد ذوب آهن در تمامی سایزهای موجود، آورده شده است.
این لیست هر روزه توسط تیم پشتیبانی فولادینو، به روز رسانی می‌شود.برای مشاهده قیمت میلگرد سایر کارخانه‌ها، اینجا کلیک کنید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.