قیمت میلگرد آناهیتا

image

این کارخانه در سال ۱۳۸۹ و در شهرک صنعتی استان گیلان فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در سال ۹۲ اقدام به تغییر و تجهیز کردن خطوط خود کرده و پس از تلاش‌های بسیار و پشت سر هم، توانست تولید انبوه خود را پس از سه سال آغاز کند. کارخانه فولاد آناهیتا با توجه به بکارگیری نیروهای متخصص و روش‌های نوین مدیریت و کنترل کیفی توانست به عنوان طرح صنعتی نمونه کشور انتخاب شود، همچنین کارخانه آناهیتا تنها شرکت فولادی‌ای است که توانسته نشان ملی و لوح پنج ستاره صنعت و معدن را در کشور دریافت کند.
با توجه به تاسیس ناوگان حمل و نقل اختصاصی این شرکت به نام آرمان بار گیل جهت کوتاه تر کردن مدت زمان تحویل سفارش و همچنین سرعت بخشیدن به آن، میلگرد آناهیتا به یکی از پرطرفدارترین میلگردهای موجود در بازار تبدیل شده است.

قیمت میلگرد آناهیتا

میلگرد آناهیتا

در میان گریدهای مختلف موجود در بازار میلگرد ایران، دو نوع گرید A2 و A3 به دلیل پرکاربرد بودن در ساختمان سازی از محبوبیت بالایی برخوردار می‌باشند. کارخانه میلگرد آناهیتا یکی از فعالترین کارخانه‌های موجود برای تولید این دو نوع گرید می‌باشد که محصولات فولادی خود را طبق استاندارد ملی به شماره ۳۱۳۲ و استاندارد GOST 5781 روسیه تولید و در بازار عرضه می‌کند.
توجه به استانداردهای موجود توسط کارخانه فولاد آناهیتا باعث شده است که کیفیت ساخت میلگردها، مقدار گیرایی ان‌ها در بتن با توجه به زاویه آج و پهنای آج و همچنین مقاومت آن‌ها در بازار ایران تضمین شده باشد و اطمینان مشتریان را جلب کند.

قیمت میلگرد آناهیتا

قیمت میلگرد آناهیتا مانند سایر میلگردهای موجود در بازار، دچار نوساناتی ناشی از شرایط اقتصادی کشور می‌باشد. هزینه‌های مرتبط با انرژی، شرایط بازار ارز و قیمت مواد اولیه از جمله مواردی هستند که در این تغییرات نقش دارند. برای مشاهده جدول قیمت میلگرد کارخانجات معتبر داخلی، اینجا کلیک کنید. در جدول زیر، لیست تمامی میلگردهای تولید شده در کارخانه آناهیتا موجود است. این لیست هر روزه توسط کادر پشتیبانی فولادینو، به روز رسانی می‌شود.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.