قیمت میلگرد تیکمه داش

image

این مجموعه در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی تیکمه داش تبریز فعالیت خود را آغاز کرده است و با ظرفیت تولید سالیانه ۳۶۰ هزار تن در سال به فعالیت خود ادامه می‌دهد. با شروع فعالیت‌های  شرکت فولاد کاوه تیکمه داش، بستر مناسبی برای به اشتغال رسیدن حدود ۱۶۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم فراهم شده است،‌ در واقع همین مبحث اشتغا‌‌‌ل‌زایی یکی از اهداف مهم این شرکت بوده که به وقوع پیوسته است. از اهداف آینده این شرکت می‌توان به افزایش تولید سالیانه به ۶۰۰ هزار تن و همچنین تولید محصولات جدیدی مانند ورق استیل،‌ انواع پروفیل‌ها، لوله‌های  صنعتی و غیره اشاره کرد. 

قیمت میلگرد تیکمه داش

میلگرد تیکمه داش

میلگرد‌‌های ساده و آجدار در گرید های A1 تا A4 از محصولات اصلی مجموعه فولاد کاوه تیکمه داش به شمار می‌آیند که از سایز ۸ تا ۳۲ میلی‌متر و براساس استاندارد ملی ۳۱۳۲  تولید می‌شوند. SFK علامت منحصر به فرد این شرکت است که بر روی محصولات آن درج می شود و از این طریق قابل شناسایی می‌باشد.
با توجه به قیمت مناسب و همچنین موقعیت جغرافیایی این مجموعه و نزدیکی با قسمت های مرزی شمال و شمال غربی کشور،‌ میلگرد تیکمه داش از محبوبیت بالایی در ایران و همچنین بین کشورهای همسایه به عنوان محصول صادراتی برخوردار می‌باشد.

قیمت میلگرد تیکمه داش

قیمت میلگرد تیکمه‌ داش مانند محصولات سایر شرکت‌ها هر روز دچار تغییرات می‌شود و به فاکتور‌های مختلفی مانند نوسانات ارزی، قیمت مواد اولیه، حمل‌‌و‌نقل و غیره بستگی دارد. شما می‌توانید با استفاده از جدول قیمت میلگرد که توسط تیم فولادینو آماده شده است و به صورت روزانه به روز‌رسانی می‌شود از قیمت میلگرد‌های این شرکت با توجه به سایز و گرید‌های مختلف آگاه شوید و از این لیست استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید برای مشاهده قیمت میلگرد روز کارخانجات تولید کننده اینجا کلیک کنید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.