قیمت میلگرد روهینا

image

مجتمع فولاد روهینا جنوب در سال در سال ۱۳۸۹، در شهرستان دزفول و در زمینی به متراژ حدودی ۱۰۰ هکتار تاسیس و شروع به کار کرد. این مجموعه از دو فاز مختلف تشکیل شده است که فاز اول شامل یک واحد نورد میلگرد با نام Rebar و با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تنی در سال و فاز دوم آن شامل یک واحد ذوب و نورد پیوسته با نام میدا و با ظرفیت تولید سالانه ۴۵۰ هزار تن می‌باشد. توجه به محیط زیست، جلب حداکثری رضایت مشتریان، توسعه خطوط تولید و فعالیت بیشتر در بازار‌های داخلی و خارجی از جمله اهداف کارخانه فولاد روهینا به شمار می‌آید.

قیمت میلگرد روهینا

میلگرد روهینا

میلگرد روهینا در دو نوع ساده و آجدار، در استاندارد‌های A1، A2، A3، A4 و در سایز‌های ۸ تا ۴۰ توسط این کارخانه تولید و در بازار عرضه می‌شوند. برای تولید میلگرد روهینا از آخرین تکنولوژی و تجهیزات استفاده شده است و محصول تولید شده دارای کیفیت بسیار مناسب، استحکام بالا و همچنین وزن سبک استاندارد می‌باشد. علامت اختصاری این کارخانه نیز ROUHINA بوده که بر روی میلگرد‌های تولیدی این مجموعه حک شده است و نشانه اصل بودن این محصول می‌باشد. 

قیمت میلگرد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا مشابه سایر میلگردهای موجود در بازار، دچار نوساناتی ناشی از شرایط اقتصادی کشور می‌باشد. هزینه‌های مرتبط با انرژی، وضعیت بازار ارز و قیمت مواد اولیه از جمله مواردی هستند که در این تغییرات نقش مهمی دارند. در جدول زیر، لیست انواع میلگردهای تولید شده در کارخانه روهینا در سایز‌های مختلف موجود است. این لیست هر روزه توسط کادر پشتیبانی فولادسازان راه ابریشم، به روز رسانی می‌شود.

خرید میلگرد روهینا

خرید میلگرد روهینا از طریق مسیر‌های پیش‌بینی شده در وبسایت فولادینو به راحتی امکان‌ پذیر می‌باشد. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره و یا داشتن هرگونه سوال درباره انواع میلگرد و یا سایر مقاطع فولادی، می‌توانید در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۱۰ الی ۱۷ با شماره ۶۶۲۰۰۲۰۰–۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فولادینو گفت و گو کنید.

قیمت میلگرد دزفول

جالب است بدانید که در بازار آهن و فولاد کشور، گاهی میلگرد روهینا را با نام دزفول نیز می‌شناسند که علت آن این است که کارخانه روهینا در شهر دزفول واقع شده است از این رو می‌توان گفت که در واقع قیمت میلگرد دزفول همان قیمتی است که به طور روزانه برای میلگرد روهینا گزارش می‌شود و به هیچ عنوان تفاوت قیمتی وجود نخواهد داشت.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.