قیمت ورق اکسین

image

کارخانه فولاد اکسین اهواز در سال ۱۳۸۴، در زمینی به متراژ ۱۶۰ هکتار تاسیس و پس از تجهیز و راه‌اندازی خطوط  خود در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این کارخانه در ابتدای فعالیت خود توانایی تولید حدود ۳۰۰ هزار تن محصول را داشت که با فعال‌سازی کوره‌های حرارتی و برنامه ریزی‌ درست توانسته است ظرفیت تولید محصولات خود را به یک میلیون تن در سال برساند. محصول اصلی کارخانه فولاد اکسین اهواز انواع ورق فولادی می‌باشد. این شرکت همچنین توانسته است به دانش تولید ورق‌های API نیز دست پیدا کند و این تکنولوژی را با تلاش کارکنان و متخصصین خود به صورت بومی درآورد.

قیمت ورق اکسین

ورق اکسین

ورق سیاه به عنوان محصول اصلی کارخانه فولاد اکسین اهواز شناخته می‌شود که در ضخامت های ۸ تا ۱۵۰ میلی‌متر، عرض ۱٫۱ تا ۴٫۵ متر، طول‌ ۲٫۵ تا ۲۴ متر و در دو نوع St37 و St52 تولید و در بازار عرضه می‌شود. مخازن تحت فشار ذخیره مواد نفتی و شیمیایی، لوله‌های انتقال نفت و گاز، کشتی‌سازی، دیگ‌های بخار، سازه‌های فلزی و غیره از جمله کاربرد‌های ورق اکسین می‌باشند.

قیمت ورق اکسین

با توجه به اهمیت و نوسانات قیمت ورق اکسین و همچنین تقاضای بالای این محصول، داشتن منبعی معتبر برای دسترسی به لیست قیمت روزانه، نیاز ضروری مشتریان می‌باشد. در جدول زیر لیست قیمت ورق‌ اکسین در اندازه و ضخامت‌های مختلف موجود می‌باشد. این جدول به صورت روزانه توسط تیم فولادسازان راه ابریشم به روز رسانی شده و در وبسایت فولادینو قرار داده می‌شود.

خرید ورق اکسین

خرید ورق اکسین از طریق مسیر‌های ارتباطی مشخص شده در سایت به راحتی امکان پذیر می باشد. شما همچنین می توانید در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ با شماره ۶۶۲۰۰۲۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و جهت دریافت اطلاعات تکمیلی یا هرگونه پرسش با اپراتور‌های این مجموعه گفت و گو کنید. 

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.