قیمت ورق ST52 اکسین اهواز

image

کارخانه فولاد اکسین اهواز در زمین به مساحت تقریبی 160 هکتار و در سال 1384 تولید شده است. البته این کارخانه فعالیت خود را در سال 1388 آغاز کرد و روند تجهیز این کارخانه در حدود 3 سال طول کشید. ظرفیت تولیدی این کارخانه در سال حدود یک میلیون تن است.

قیمت ورق ST52 اکسین اهواز

ورق ST52

ورق ST52، یکی از پرکاربردترین ورق‌های موجود در صنعت ایران می‌باشد. سادگی فرآیند ساخت، عدم نیاز به ضخامت‌های بسیار پایین و عناصر آلیاژی کم و در دسترس، منجر به مورد پذیرش قرار گرفتن ورق ST52 در بین مصرف کنندگان شده است.
 برای ساخت ورق ST52، ابتدا تختال اولیه حاوی عناصر آلیاژی مورد نیاز جهت تشکیل ترکیب شیمیایی مورد نظر در قالب‌ها و کوره‌های از پیش آماده قرار می‌گیرند و عملیات پیش‌گرم سازی بر روی آن انجام می‌پذیرد. سپس، تختال حرارت دیده از زیر غلطک‌های با قطر مشخص به صورت رفت و برگشتی عبور می‌کند و به ضخامت مد نظر مصرف کننده می‌رسد. جهت خرید ورق ST52 و یا انجام مشاوره در خصوص ورق ST52 می‌توانید با شماره ۶۶۲۰۰۲۰۰ ۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.

قیمت ورق ST52

قیمت ورق ST52 نسبت به بسیاری از ورق‌های موجود در بازار آهن و فولاد ایران، کمتر است. قیمت ورق ST52 توسط فاکتورهایی نظیر ضخامت نهایی تولید شده، هزینه‌های جاری مربوط به میزان انرژی مصرفی و همچنین قیمت قراضه آهن کنترل می‌شود. مجموعه فولادسازان راه ابریشم با پشتوانه پشتیبانی بسیار مناسب از سوی بازار آهن و فولاد، لیست قیمت ورق ST52 را به طور روزانه در جداولی مدون در سایت خود قرار می‌دهد لذا شما عزیزان می‌توانید از طریق سایت فولادینو در جریان قیمت روز ورق ST52 قرار بگیرید.

کاربرد ورق ST52

کاربرد ورق ST52 در دو بخش عمده قرار می‌گیرد. در دسته اول، ورق ST52 به طور مستقیم مورد استفاده قرار می‌گیرد. ورق ST52 به دلیل دارا بودن میزان کم کربن، دارای شکل پذیری بسیار مناسبی است. از این رو از آن در ساخت قطعات ماشین آلات و جرثقیل‌ها و بسیاری از سازه‌های عمرانی و مصارف ساختمانی استفاده می‌کنند. در دسته دوم، از ورق ST52 به عنوان ورق پایه در انواع پوشش‌ها و عملیات‌های ثانویه استفاده می‌شود. بسیاری از ورق‌های ضد سایش، ورق‌های آجدار و ورق‌های اسیدشویی از جنس ورق ST52 هستند.

خرید ورق ST52

خرید ورق ST52 را می‌توانید از طریق سایت فولادینو انجام دهید. مجموعه فولاد سازان راه ابریشم با بهره گیری از کادری مجرب در زمینه خرید و فروش ورق ST52 آماده خدمت رسانی به شما مصرف کنندگان عزیز می‌باشد. جهت رفع هرگونه ابهام در زمینه خرید ورق ST52 می‌توانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ با شماره  ۶۶۲۰۰۲۰۰ ۰۲۱ تماس حاصل کرده و در جریان جدیدترین تغییرات قیمت ورق ST52  قرار بگیرید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.