200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
اخرین باره تست میشه
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت ورق گالوانیزه کاشان

image

ورق گالوانیزه نوعی ورق فولادی نورد سرد است که برای افزایش مقاومت آن در برابر زنگ زدگی و خوردگی سطح ورق را با یک میکرو فلز مانند روی می‌پوشانند. قیمت ورق گالوانیزه کاشان به دلیل کیفیت بالا در سطح عملیات گالوانیزاسیون و پوشش دهی بسیار به صرفه است و از این رو یکی از پر تقاضاترین ورق‌ها در بازار آهن به شمار می‌رود. محصولات ورق کاشان به سه شکل کلاف، ورق مسطح و ورق فرم دار تولید و عرضه می‌شوند. ورق گالوانیزه مسطح در ضخامت 0.25 الی 1.5 میلی‌متر و با عرض 1000 و 1250 میلی‌متر تولید می‌شود.
برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان می‌توانید از طریق سایت فولادینو به صورت آنلاین یا حضوری اقدام نمایید. پس لطفا با استفاده از شماره تلفن 02166200200 با مجموعه فولادینو در ارتباط باشید.

قیمت ورق گالوانیزه کاشان

قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز به عوامل مختلفی بستگی دارد که به عنوان مهم‌ترین پارامترها می‌توان به نرخ دلار و میزان عرضه و تقاضا اشاره کرد. نرخ دلار با توجه به سیاست‌های اقتصادی و رشد اقتصادی کشور مشخص می‌شود و ارتباط مستقیمی با میزان تورم و رکود دارد. از طرفی نسبت میزان تقاضا برای ورق کاشان در برابر میزان عرضه یک عامل مهم دیگر در افزایش یا کاهش قیمت ورق کاشان محسوب می‌شود که با رونق صنایع مصرف‌کننده ورق ارتباط مستقیمی دارد. هم‌چنین اخلال در زنجیره تأمین و خط تولید مانند افزایش قیمت مواد اولیه یا محدودیت در منابع انرژی مانند قطع گاز و برق از عوامل مهم کاهش تولید و عرضه به شمار می‌روند. قیمت جهانی فولاد و نرخ سوخت از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان به شمار می‌روند. هزینه باربری با توجه به مسافت محل بارگیری تا محل پروژه عامل دیگری است که می‌تواند قیمت ورق گالوانیزه کاشان را برای شما افزایش دهد. بنابراین سعی کنید محل بارگیری نزدیک‌ترین محل به پروژه شما باشد. جهت مشاهده قیمت روز ورق گالوانیزه برندهای معتبر در بازار به فولادینو مراجعه کنید.

قیمت ورق گالوانیزه 50 کاشان

ورق گالوانیزه 50 کاشان از جمله سایز‌های بسیار پرکاربرد این محصول در صنایع مختلف مانند خودروسازی و ساخت‌وساز به شمار می‌رود. از این جهت به دلیل تقاضای بالا قیمت ورق گالوانیزه 50 کاشان نوسانات بیشتری را در طول روز به ثبت می‌رساند. برای استعلام لحظه‌ای قیمت ورق گالوانیزه 50 کاشان به لیست بالا مراجعه نموده یا با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید.

قیمت ورق گالوانیزه ۶۰ کاشان

قیمت ورق گالوانیزه 60 کاشان به دلیل تقاضای زیاد در بازار دارای نوسانات قیمتی بالایی است. از دلایل تقاضای بالای این محصول نیاز صنایع مختلف به کاربرد این محصول است که باعث می‌شود تقاضا برای ورق گالوانیزه 60 کاشان افزایش یابد. افزایش تقاضا در برابر کاهش یا محدودیت عرضه یک عامل مهم در افزایش قیمت ورق گالوانیزه ۶۰ کاشان به شمار می‌رود.

قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز

از دیگر عوامل مهم بر قیمت ورق گالوانیزه کاشان امروز، میزان و کیفیت کوتینگ یعنی ضخامت پوشش فلز روی بر سطح ورق گالوانیزه است که در هنگام مقایسه قیمت ورق کاشان با سایر برندها باید به آن و مقدار کوتینگ توجه کنید. چرا که هر چه مقدار ضخامت فلز روی بر سطح ورق گالوانیزه کمتر باشد مقاومت آن در برابر خوردگی نیز کاهش می‌یابد. از این رو ورق‌های با کوتینگ کمتر مسلماً از قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان ارزان‌تر خواهند بود. برای استعلام لحظه‌ای قیمت روز ورق گالوانیزه کاشان به لیست بالا مراجعه نموده یا با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید.

ورق گالوانیزه کاشان

ورق گالوانیزه کاشان جزو اولین ورق‌های گرم ایران به شمار می‌رود که یکی از باکیفیت‌ترین ورق‌های فولادی داخلی هم شناخته می‌شود. فولاد امیرکبیر کاشان از سال 1380 در کیلومتر 14 جاده اردستان مشغول به فعالیت است که تولید ورق گالوانیزه به روش غوطه‌وری گرم مداوم را می‌توان از اهداف اولیه این شرکت به شمار آورد. به‌طورکلی ورق‌های گالوانیزه با روش غوطه‌وری گرم پیوسته کیفیت بهتری دارند و ورق کاشان به این روش تولید می‌شود. از ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان برای تولید ورق‌های فولادی مختلفی نظیر ورق گالوانیزه رنگی و ورق گالوانیزه شیروانی نیز استفاده می‌کنند. معمولاً این ورق‌ها محصول اصلی برای ساخت سقف عرشه فولادی و کرکره سینوسی محسوب می‌شوند.

خرید ورق گالوانیزه کاشان

برای خرید ورق گالوانیزه کاشان باید به وزن و میزان کوتینگ این محصول دقت کنید. هم‌چنین نوع برجستگی و اندازه گل‌های روی ورق گالوانیزه از دیگر نشانه‌های کیفیت ورق به شمار می‌رود. به این ترتیب هرچه گل‌های روی ورق گالوانیزه کوچک‌تر و سطح آن براق‌تر باشد کیفیت ورق گالوانیزه بهتر خواهد بود. بررسی چشمی ورق و جزییات تولید آن در شناسنامه محصول نیز از کارهای مهم دیگری است که باید در هنگام خرید ورق گالوانیزه کاشان به آن توجه کنید. با توجه به میزان تقاضای بالا در بازار حتماً قبل از خرید آخرین قیمت ورق گالوانیزه امیرکبیر کاشان را با سایر منابع مقایسه کنید. تضمین کیفیت کالا و پیگیری سفارش و امکان مرجوع کردن باعث شده است که فولادینو به یک انتخاب مطمئن برای خریداران مقاطع فولادی به ویژه ورق گالوانیزه تبدیل شود. برای خرید ورق گالوانیزه کاشان به قیمت روز و بدون محدودیت در ارسال می‌توانید به فولادینو سایت شرکت فولادسازان راه ابریشم مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02166200200 تماس بگیرید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021