200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
اخرین باره تست میشه
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت ورق هفت الماس

image

قیمت ورق هفت الماس یکی از مناسب‌ترین محصولات گالوانیزه در بازار آهن به شمار می‌رود و به همین جهت مشتریان فراوانی در صنایع مختلف از قبیل صنایع عمرانی، الکتریکی، خودروسازی، لوازم خانگی و … دارد. به‌طوری که یکی از برترین تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در ایران به شمار می‌رود که 40 درصد از محصولات خود را هم صادر می‌کند. شما همراهان همیشگی فولادینو می‌توانید آخرین تغییرات قیمت ورق هفت الماس و سایر محصولات این مجموعه را از طریق تماس با شماره تلفن 02166200200 دریافت کنید.

قیمت ورق هفت الماس

قیمت ورق هفت الماس به عوامل متعددی مانند نرخ تورم و قیمت دلار، میزان عرضه و تقاضا، قیمت جهانی فولاد و هزینه حمل‌ونقل بستگی دارد. تورم باعث بی‌ثباتی و التهاب در بازار شده و یکی از دلایل اصلی رکود پس از هر رشد قیمتی به شمار می‌رود. رونق در بخش اقتصادی باعث رشد تقاضا و بهبود چرخه تولید تا مصرف ورق هفت الماس می‌شود. هم‌چنین هزینه باربری با توجه به مسافت محل بارگیری تا محل پروژه عامل دیگری است که می‌تواند قیمت ورق هفت الماس را برای شما بیشتر کند. به‌منظور مشاهده قیمت ورق آهن تولید‌شده توسط کارخانه هفت الماس با شرکت فولادسازان راه ابریشم تماس بگیرید.

قیمت ورق رنگی هفت الماس

ورق رنگی هفت الماس به دلیل تنوع رنگی نامحدود یکی از پرتقاضاترین محصولات گالوانیزه هفت الماس به‌ویژه در ساخت لوازم خانگی به شمار می‌رود و از این رو قیمت ورق رنگی هفت الماس دارای نوسان بیشتری در زمان‌های کوتاه‌تر است. ضخامت ورق رنگی هفت الماس بین 0.2 الی 1.25 میلی‌متر و عرض‌های مختلف تا 1250 میلی‌متر با ضخامت پوشش (زیر لایه) تا 200 گرم بر مترمربع است که طبق استاندارد JIS G 3322 و ASTM A 755 تولید و به بازار عرضه می‌شوند. مقاومت در برابر محیط‌های خورنده، انعطاف‌پذیری در کنار زیبایی از مشخصات ورق رنگی قزوین به شمار می‌رود. جهت مشاهده قیمت ورق رنگی از طریق مسیرهای مشخص‌شده در سایت اقدام کنید.

وزن ورق رنگی هفت الماس

قیمت ورق رنگی هفت الماس بر اساس وزن آن به واحد کیلوگرم محاسبه می‌شود. از این رو وزن ورق رنگی هفت الماس جزو پارامترهای مهمی است که در زمان خرید ورق هفت الماس باید به آن توجه کنید. فرمول محاسبه وزن استاندارد ورق گالوانیزه با دانستن طول، عرض و ضخامت ورق به این روش است که مساحت سطح را در ضخامت به میلی‌متر ضرب کرده و عدد حاصل را در چگالی فولاد 7.85 یا 8 ضرب می‌کنیم.

قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس 

ورق گالوانیزه هفت الماس به روش غوطه‌وری گرم پیوسته براساس استاندارد JIS 3302، ASTM، EN و ISIRI تولید و در انواع مختلف به بازار عرضه می‌شود. قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس با توجه به هریک از این انواع متفاوت است. انواع ورق گالوانیزه هفت الماس محصولاتی از قبیل کلاف با عرض 720 الی 1280 میلی‌متر و ضخامت.18 الی 2.50 میلی‌متر، ورق گالوانیزه مسطح با عرض 450 الی 1280 میلی‌متر و ضخامت 0.18 الی 2 میلی‌متر، کلاف گالوانیزه نواربری شده در عرض 32 الی 1270 میلی‌متر و ضخامت 0.3 الی 2.5 میلی‌متر، ورق گالوانیزه فرم دار ذوزنقه در عرض 773 الی 885 میلی‌متر و ورق گالوانیزه سینوسی در عرض 930 الی 1185 میلی‌متر را شامل می‌شود.

از مهم‌ترین کاربردهای ورق گالوانیزه هفت الماس می‌توان به ساخت لوازم خانگی مانند یخچال، اجاق گاز، بخاری، کولر، آبگرمکن، صنایع روشنایی و تجهیزات سیم و کابل، انواع تابلوهای شهری، لولا و اتصالات و غیره اشاره کرد. مقاومت در برابر خوردگی و دوام بالا از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود. قیمت ورق گالوانیزه برندهای معتبر در بازار را در فولادینو مشاهده کنید.

قیمت ورق روغنی هفت الماس

قیمت ورق روغنی هفت الماس با توجه به کاربرد متنوع این محصول نوسان بالایی را در بازار به ثبت می‌رساند. ورق روغنی هفت الماس از فرایند آنیل بسته‌ای نورد سرده شده و نورد پوسته‌ای برای تنظیم زبری سطح ورق فولادی ساده تولید شده که پس از تسطیح ورق و اعمال روغن محافظ با شرایط مشخص و قابل انتخاب، بسته‌بندی و عرضه می‌شوند. این محصولات با توجه به کاربردهای مختلف و نیاز به مشخصات فنی مختلف مطابق با استانداردهای EN 10130 -2006 و‌ استاندارد ملي ايران INSO 5723 تولید می‌شوند. جهت مشاهده قیمت ورق روغنی با ما در ارتباط باشید.

قیمت ورق آلوزینک هفت الماس

ورق آلوزینک هفت الماس یا ورق گالوالوم یک ورق فولادی با پوشش فلز دارای ترکیب 1.5 درصد سیلیسیم، 43.5 درصد روی و 55 درصد آلومینیوم است و به همین دلیل خلوص کمتر فلز روی، معمولاً قیمت ورق آلوزینک هفت الماس نسبت به قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس ارزان‌تر عرضه می‌شود. ایجاد سد مکانیکی در مقابل عوامل خورنده، مقاومت بالا در برابر خوردگی، خراش و سایش و هم‌چنین شکل‌پذیری مناسب و یکنواختی سطح از ویژگی‌های این محصول به شمار می‌رود. ورق آلوزینک با نام‌های دیگری مانند گالوالوم و زینکالیوم نیز در بازار شناخته می‌شود.
قیمت ورق آلوزینک هفت الماس به طور روزانه دستخوش تغییراتی می‌شود. این تغییرات به دلیل نوسانات روزانه قیمت آلومینیوم و زینک است. علاوه بر آن، نوع فرآیند مورد استفاده به منظور ایجاد پوشش نفوذی بسیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که دمای انجام فرآیند از جمله تاثیرگذارترین پارامترهای تعیین کننده قیمت نهایی ورق آلوزینک است.

کارخانه ورق گالوانیزه هفت الماس

کارخانه ورق گالوانیزه هفت الماس پس از طی مراحل ساخت در سال ١٣٨٢ در ۱۸ کیلومتری اتوبان قزوین- کرج، با ظرفيت اسمی سالانه بالای 1 میلیون تن انواع ورق گالوانيزه، نورد سرد، استنلس استيل (فولاد زنگ نزن) و ساير مقاطع فولادی به بهره‌برداری رسید. این شرکت دومين توليدكننده ورق گالوانيزه در كشور به شمار می‌رود كه دارای نشان استاندارد ملی و گواهی كيفيت ISO ٩٠٠١:٢٠٠٨ در توليد ورق‌های گالوانيزه و گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی از جمله ISO ١٨٠٠٠ و ISO ١٤٠٠٠ و EFQM است.
کارخانه هفت الماس با این حجم از تولید توانسته است حدود ۱۵ درصد از نیاز بازار داخلی را پاسخگو باشد. این شرکت همچنین حدود ۲۰ الی ۴۰ درصد از محصولات خود را برای صادرات و حضور در بازار‌های جهانی آماده کرده‌ است.

جهت اطلاع از قیمت ورق هفت الماس و همچنین قیمت سایر ورق‌های این کارخانه لطفا از طریق مسیرهای مشخص‌شده در سایت اقدام کنید.

خرید ورق هفت الماس

از مشخصات مهم در خرید ورق هفت الماس اندازه گل‌های سطح آن است. معمولاً اندازه گل‌های ورق گالوانیزه هفت الماس بزرگ‌تر از دیگر انواع ورق‌های داخلی بوده و از این رو قیمت ورق هفت الماس کمتر از اکثر ورق‌ها است. وزن و میزان کوتینگ از دیگر عوامل مهمی است که برای خرید ورق گالوانیزه هفت الماس باید به آن دقت کنید. تضمین کیفیت کالا و پیگیری سفارش و امکان مرجوع کردن باعث شده است که فولادینو به یک انتخاب مطمئن برای خریداران مقاطع فولادی به‌ویژه ورق گالوانیزه تبدیل شود. برای خرید ورق هفت الماس به قیمت روز و بدون محدودیت در ارسال می‌توانید به فولادینو سایت شرکت فولادسازان راه ابریشم مراجعه نمایید. اصلی‌ترین راه ارتباطی با مجموعه فولادینو از طریق شماره‌گیری تلفن 02166200200 است.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021