200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه

image

قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه به دلیل نیاز به مراحل پیچیده‌تر در خط تولید گران‌تر از ورق گالوانیزه است هرچند از نظر خواص و مشخصات کاربردی شبیه به این ورق است. عمده‌ترین تفاوت ورق قلع و گالوانیزه در جنس پوشش آن یعنی فلز قلع است و از هردو ورق می‌توان در محیط‌های مرطوب استفاده نمود. قلع یک فلز سفید نقره‌ای با دمای ذوب پایین است که ورق فولادی را در برابر فرسایش، خوردگی و زنگ‌زدگی مقاوم می‌کند. به ورق قلع اندود ورق تین پلیت یا ورق قلع نیز می‌گویند که در صنایع مختلف مانند بسته‌بندی مواد غذایی کنسروی، ساخت لوازم خانگی، ساخت خودرو و هم‌چنین ساختمان‌سازی مانند ساخت سقف، نرده و پوشش نما مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

شما می‌توانید با استفاده از شماره تلفن 02166200200 از قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه اطلاع پیدا کنید.

قیمت ورق قلع اندود

قیمت ورق قلع اندود مانند سایر ورق‌های فولادی تحت تاثیر نوسانات ارزی و نرخ دلار کاهش یا افزایش می‌یابد. به این ترتیب میزان تورم در اقتصاد یکی از دلایل اصلی گران شدن قیمت ورق قلع اندود است. هم‌چنین میزان عرضه و تولید ورق قلع اندود در برابر تقاضای بازار از دیگر دلایل تغییر قیمت ورق قلع اندود به شمار می‌رود. مشکلات در خط تولید و زنجیره تامین مانند کمبود مواد اولیه، قطع برق و گاز و … از جمله مواد تاثیرگذار در میزان تولید ورق به شمار می‌رود. رونق صنایع مصرف‌کننده و فصول مختلف از دلایل تغییر در میزان تقاضای ورق قلع اندود شناخته می‌شود. قیمت جهانی آهن پارامتر دیگری است که بازار فولاد و قیمت ورق قلع اندود را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هم‌چنین قیمت پایه با توجه به فولاد صادراتی و قیمت ورق قلع اندود در بورس از دیگر عوامل مؤثر بر نرخ این ورق شناخته می‌شوند. هزینه حمل بار با توجه به مسافت محل بارگیری تا مکان تخلیه عامل دیگری است که می‌تواند باعث افزایش قیمت روز ورق قلع اندود شود. جهت اطلاع از قیمت روز ورق قلع اندود، قیمت ورق سیاه و همچنین سایر محصولات فولادی موجود در بازار با شرکت فولادسازان راه ابریشم تماس بگیرید.

قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه

ورق قلع اندود تولیدکنندگان محدودی در داخل دارد و از این رو قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه با توجه به تقاضای بازار نوسان بالایی دارد. ورق قلع اندود با ظرفیت سالانه 125 هزار تن یکی از محصولات فولاد مبارکه است. این مجتمع به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور و خاورمیانه از دهه 70 مشغول به تولید و عرضه محصولات فولادی است. ورق قلع اندود مبارکه به روش الکترولیت پس از طی 5 مرحله مختلف شامل نورد سرد، اسیدشویی، شست و شو و الکترولیت تولید و عرضه می‌شود. به این ترتیب که ورق نورد سرد مورد نظر پس از عبور از حوضچه‌های شستشوی الکترولیتی، با آب تمیز شسته می‌شود. سپس مجدداً به منظور پاک‌سازی و چربی زدایی، اسید شویی شده و پس از شست‌وشوی مجدد با آب وارد حوضچه‌های حاوی محلول الکترولیت می‌شود. در پايان عمل روغن زني به روش الكترواستاتيك در حد لايه بسيار نازكي بر روي هر دو سطح ورق به منظور محافظت ورق از آسيب‌هاي فیزیکی صورت می‌گیرد. ورق قلع اندود فولاد مبارکه به صورت شیت فابریک در پنج گرید اصلی T3، T4، T5، DR8 و DR9 در ضخامت‌های 0.16 الی 0.3 میلی‌متر تولید و عرضه می‌شوند. در اين خط هم‌چنین امكان پوشش دهي قلع با ضخامت‌های متفاوت 8.2، 6.5 و 2.11 گرم بر مترمربع در روی هر سطح ورق وجود دارد. تغییر قیمت ورق قلع اندود با توجه به کاربرد فراوان آن در صنایع بسته‌بندی بیشترین تأثیر را در این صنعت دارد. صنایعی مانند بسته‌بندی مواد غذایی شامل درب قوطی‌های روغن و کنسرو و صنایع شیمیایی شامل ساخت انواع قوطی‌های کوچک و بزرگ حلبی که اکثر کاربردهای این ورق را شامل می‌شوند.

قیمت روز ورق قلع اندود فولاد مبارکه

قیمت روز ورق قلع اندود فولاد مبارکه تحت تأثیر نوسانات روزانه نرخ دلار افزایش یا کاهش می‌یابد. برای مشاهده قیمت روز ورق قلع اندود می‌توانید از طریق مسیرهای مشخص شده در وبسایت فولادینو اقدام کنید و با کارشناسان فروش این مجموعه درباره محصول موردنظر خود به گفت و گو بپردازید.

ورق قلع اندود

ورق قلع اندود یکی از مهم‌ترین ورق‌های پوشش‌دار فولادی در صنایع به شمار می‌رود که با توجه به فرایند پنج مرحله‌ای تولید نسبت به سایر ورق‌ها از قیمت بالاتری برخوردار است. به همین دلیل برای خرید ورق قلع اندود قیمت نقش مهمی دارد که باید از مراجع معتبر استعلام بگیرید. کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و شرکت توان آور آسیا از مهم‌ترین تولیدکنندگان محصولات قلع اندود در ایران به شمار می‌روند.

خرید ورق قلع اندود

در هنگام خرید ورق قلع اندود فولاد مبارکه باید به گرید، ضخامت و وزن ورق توجه کنید چرا که با هر تغییری در این پارامترها خواص و قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه اصفهان نیز تغییر می‌کند. هم‌چنین قبل از خرید ورق قلع اندود را از لحاظ ظاهری، بازرسی چشمی کنید تا آسیبی در هنگام بارگیری و حمل به آن وارد نشده باشد. با توجه به نوسانات قیمت در بازار حتماً قبل از خرید، آخرین قیمت ورق قلع اندود فولاد مبارکه را از کارشناسان فولادسازان راه ابریشم استعلام بگیرید. هم‌چنین با مراجعه به سایت فولادینو می‌توانید بدون نگرانی و در سریع‌ترین زمان ممکن برای خرید ورق قلع اندود مبارکه اقدام نمایید. قیمت مناسب، تضمین کیفیت کالا، پیگیری سفارش و امکان مرجوع کردن باعث شده است که فولادینو به یک انتخاب مطمئن برای خریداران مقاطع فولادی تبدیل شود. جهت ارتباط با مجموعه فولادینو لطفا با شماره تلفن 02166200200 تماس بگیرید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021