قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

image

کارخانه فولاد مبارکه یکی از بزرگترین مجموعه‌های صنعتی کشور می‌باشد که در سال ۱۳۶۰، در زمینی به مساحت ۳۵ کیلومتر‌مربع و در نزدیکی شهر مبارکه اصفهان وارد فاز اجرایی شد. این کارخانه از دو واحد نورد سرد و نورد گرم می‌باشد که کلاف های تولید شده در واحد تولیدی نورد گرم، اصطلاحا ورق سیاه نامیده شده است. ورق‌های سیاه کارخانه فولاد مبارکه از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار می‌باشند و از آن‌ها به عنوان ورق اصلی بسیاری از صنایع مادر استفاده می‌شود. از ورق گالوانیزه، ورق رنگی و ورق قلع اندود می توان به عنوان سایر محصولات کارخانه فولاد مبارکه اشاره کرد که در واحد نورد سرد تولید می‌شوند.

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه فولاد مبارکه

ورق سیاه، که همان ورق گالوانیزه گرم بوده که به روش نورد گرم ساخته می‌شود،‌ یکی از پرطرفدار‌ترین محصولات کارخانه فولاد مبارکه به شمار می‌آید. استاندارد رعایت شده در این محصول، استاندارد DIN آلمان است. ورق سیاه کارخانه فولاد مبارکه از دو فولاد A31 و A101 تولید می‌گردد، ضخامت آن بسیار متنوع بوده و معمولا از ۲ میلی‌‌متر تا بالای ۸ میلی‌متر متغیر است. عرض تمام ورق‌های این کارخانه معمولا ۱۵۰۰ میلی‌متر در نظر گرفته شده و در ضخامت‌های پایین به صورت رولی بسته‌بندی می‌شود.

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه

قیمت ورق سیاه به علت سادگی در تولید و عدم نیاز به ساخت ورق در ضخامت‌های پایین، معمولا از تمامی ورق‌های مشابه کمتر می‌باشد. از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت روز ورق سیاه می توان به هزینه انرژی، حمل و نقل، حجم سفارش، نرخ ارز، قیمت مواد اولیه و غیره اشاره کرد. در جدول زیر، لیست قیمت ورق سیاه کارخانه فولاد مبارکه موجود می‌باشد که با تلاش همکاران مجموعه فولادسازان راه ابریشم،‌ هرروزه به‌روز‌رسانی شده و در معرض عموم قرار می‌گیرد.

خرید ورق سیاه فولاد مبارکه

خرید ورق سیاه فولاد مبارکه به راحتی از طریق سایت فولادینو امکان پذیر می‌باشد. شما می‌توانید برای آگاهی از خرید و فروش این محصول و همچنین سایر محصولات مشابه از طریق راه‌های ارتباطی پیش‌بینی شده اقدام کرده و نیاز‌های خود را برطرف کنید. ۶۶۲۰۰۲۰۰۰۲۱ شماره تلفن واحد فروش فولادینو بوده که در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پاسخگوی شما خواهد بود.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.