200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
اخرین باره تست میشه
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد

image

قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد به دلیل کاربرد گسترده در خودروسازی یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت خودروهای داخلی به شمار می‌رود. ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد براساس استاندارد ISO EN 10346: 2009 و به روش غوطه وری گرم با ضخامت بالا و استحکام چسبندگی مناسب تولید می‌شود. این ورق به‌صورت رول‌هایی با عرض 1 و 1.25 در ضخامت 0.4 الی 2 میلی‌متر به بازار تولید و روانه عرضه می‌شوند. پوشش این محصول شامل 99.8 درصد وزنی فلز روی و 0.2 درصد آلومینیم با جرم وزنی 60 الی 350 گرم بر مترمربع است که بر روی هر دو طرف ورق خودرو شهرکرد اعمال می‌شود. پوشش کروماته روی این ورق‌ها به مقدار 10 الی 20 میلی‌گرم بر مترمکعب و روغن حفاظتی آن 0.2 الی 2 گرم بر مترمکعب است.
برای اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد تنها کافیست تا با شماره تلفن 02166200200 تماس بگیرید. امکان مشاهده قیمت ورق گالوانیزه سایر کارخانجات مانند قیمت ورق گالوانیزه تاراز نیز از طریق مسیرهای مشخص‌شده در سایت فراهم شده است.

قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد

مهم‌ترین عامل تأثیرگذار بر قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد را می‌توان تورم و نرخ دلار دانست. بنابراین برای پیش بینی قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد باید به پیش بینی نرخ دلار بپردازید. نرخ دلار با توجه به سیاست‌های اقتصادی و میزان رشد اقتصادی کشور مشخص می‌شود و ارتباط مستقیمی با میزان تورم و رکود در بازار دارد. هم‌چنین میزان عرضه و تولید نسبت به تقاضای این محصول در بازار از دیگر عوامل تغییر قیمت روز ورق گالوانیزه شهرکرد به شمار می‌رود. افزایش قیمت مواد اولیه یا محدودیت در منابع انرژی مانند قطع گاز و برق از عوامل مهم کاهش تولید و عرضه به شمار می‌روند. قیمت مواد اولیه و نرخ جهانی آهن و فولاد عامل دیگری است که می‌تواند باعث کاهش یا افزایش قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد شود. در نهایت قسمتی از قیمت خرید ورق گالوانیزه شهرکرد به مسافت و هزینه باربری مربوط می‌شود که برای جلوگیری از افزایش قیمت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری باید نزدیک‌ترین محل بارگیری تا محل تخلیه را انتخاب کنید.

قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد

از دیگر عوامل مهم بر قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد، ضخامت پوشش فلز روی بر سطح ورق گالوانیزه یعنی کیفیت کوتینگ و اندازه گل‌های سطح آن است. به این ترتیب هر چه مقدار ضخامت فلز روی بر سطح ورق گالوانیزه بیشتر و گل‌های روی ورق گالوانیزه کوچک‌تر و سطح آن براق‌تر باشد کیفیت ورق گالوانیزه بهتر خواهد بود و در برابر خوردگی مقاومت بیشتری خواهد داشت. از این رو ورق‌های با کوتینگ کمتر مسلماً از قیمت ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد ارزان‌تر خواهند بود. برای استعلام لحظه‌ای قیمت روز ورق گالوانیزه شهرکرد به لیست بالا مراجعه نموده یا با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید.

ورق گالوانیزه شهرکرد

ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد به روش غوطه وري داغ و پیوسته تولید شده و به همین دارای ضخامت بالای پوشش روی و کیفیت گالوانیزاسیون عالی است. استفاده از مواد اولیه باکیفیت فولاد مبارکه در کنار به کارگیری فناوری روز از دیگر دلایل کیفیت بالای ورق خودرو چهارمحال و بختیاری است. شکل‌پذيري بالا، جوش پذيري مناسب، استحکام بالا و چسبندگی پوشش گالوانیزه به ورق فولادی در عين نازكي، سطح صیقلی، رنگ پذيري بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی از جمله ویژگی‌های ورق گالوانیزه شهرکرد به شمار می‌رود. انواع کلاف ورق گالوانیزه شهرکرد در کیفیت‌های HSS استحکام بالا، EDDQ کششی عمیق فوق العاده، DDQ کششی عمیق، DQ کششی و CQ خمشی تولید و عرضه می‌شود.

کارخانه ورق گالوانیزه شهرکرد 

کارخانه ورق گالوانیزه شهرکرد در منطقه سفيد دشت از توابع شهرستان بروجن زميني به مساحت 150 هكتار تاسیس شده است که از سال 1389 سالیانه بالغ بر 400 هزار تن ورق فولادی تولید می‌کند. همان طور که از نام کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بر می‌آید ورق این کارخانه جهت استفاده در صنعت ساخت بدنه خودرو تولید می‌شود و جایگزینی برای ورق‌های وارداتی در این صنعت به شمار می‌رود. از دیگر کاربردهای ورق های گالوانیزه شهرکرد علاوه بر بدنه خودرو می توان به ساخت سازه‌ ها و محصولات فلزی مانند انواع پروفیل، تولید محصولات صنعتی مانند صندوق ‌ها و کانتینرها، ساخت درب و پنجره ‌و نماسازی در ساختمان اشاره کرد.
شما همراهان همیشگی فولادینو علاوه بر قیمت روز ورق گالوانیزه شهرکرد، می‌توانید قیمت ورق گالوانیزه سایر کارخانجات را نیز از طریق وبسایت فولادینو مشاهده کنید.

خرید ورق گالوانیزه شهرکرد

برای خرید ورق گالوانیزه شهرکرد باید به وزن و میزان کوتینگ و اندازه گل‌های سطح ورق توجه کنید. به این ترتیب هرچه گل‌های روی ورق گالوانیزه کوچک‌تر و سطح آن براق‌تر باشد کیفیت ورق گالوانیزه بهتر خواهد بود. تقریباً ورق شهر خودرو بدون گل یا با گل‌های ریز تولید می‌شود. در هنگام خرید ورق گالوانیزه شهرکرد به بررسی چشمی ورق و مشاهده جزییات آن در شناسنامه محصول توجه کنید و حتماً قبل از خرید، آخرین قیمت ورق گالوانیزه شهرکرد را استعلام بگیرید. برای خرید ورق گالوانیزه خودرو شهرکرد به قیمت روز و بدون محدودیت در ارسال و ضمانت کیفیت کالا می‌توانید به شرکت فولادسازان راه ابریشم و سایت فولادینو مراجعه نمایید. تماس با شماره تلفن 02166200200 راحت ترین راه ارتباطی شما با مجموعه فولادینو به حساب می آید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021