200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت پروفیل علویجه

image

قیمت پروفیل علویجه با توجه به کاربرد فراوان این محصول در صنایع ساختمانی برای پیمان‌کاران از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تاثیر زیادی در برآورد بودجه ساخت دارد. کیفیت ساخت بالا، مطابقت با استانداردهای جهانی، تنوع در انواع محصول و محدوده وسیعی از سایز و ضخامت‌های 2 الی 6 میلی‌متر و طول سفارشی از 3 الی 9 متر، باعث شده است تا پروفیل علویجه طرفداران زیادی در بازار آهن داشته باشد. 

شما می‌توانید به منظور اطلاع از قیمت روز پروفیل علویجه از طریق مسیرهای مشخص شده در سایت اقدام کنید و یا با شماره تلفن 02166200200 تماس بگیرید.

قیمت پروفیل علویجه

قیمت روز پروفیل به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهم‌ترین عوامل می‌توان به نرخ دلار اشاره کرد. معمولاً قیمت پروفیل علویجه به روز براساس نرخ روز دلار محاسبه و تعیین می‌شود. هم‌چنین میزان عرضه و تقاضا در بازار از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت روز پروفیل علویجه به شمار می‌رود. محدودیت در خط تولید مانند قطعی برق و گاز و هم‌چنین رکود یا رونق در صنایع مصرف‌کننده از جمله مواردی هستند که بر میزان تولید و تقاضای بازار تأثیرگذار هستند. قیمت جهانی آهن و فولاد پارامتر دیگری است که با تأثیر بر قیمت فولاد صادراتی کشور و هم‌چنین قیمت‌های معاملاتی در بورس کالا باعث افزایش یا کاهش قیمت پروفیل علویجه می‌شود.

قیمت روز پروفیل علویجه

پروفیل‌ شرکت تعاونی فولاد علویجه مطابق با استانداردهای JIS G3466 و DIN 2395  تولید می‌شود. قیمت روز پروفیل علویجه علاوه بر نرخ ارز به نوع، طول، سایز و ضخامت محصول بستگی دارد. هم‌چنین هزینه حمل با توجه به مسافت و نرخ سوخت باعث افزایش قیمت امروز پروفیل علویجه می‌شود. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در مورد قیمت پروفیل علویجه امروز و مشخصات آن می‌توانید با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید.

قیمت پروفیل سبک علویجه

وزن یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت پروفیل سبک علویجه و کیفیت مقاطع فولادی به شمار می‌رود که براساس استانداردهای مختلف دارای بازه مشخصی است. تولید پروفیل براساس حداقل‌های استاندارد باعث می‌شود که آن را در بازار آهن به عنوان پروفیل سبک بشناسند. به عنوان نمونه وزن پروفیل سبک علویجه در سایز 20 در 10 با ضخامت 2 میلی‌متر، تقریباً برابر با 5.57 کیلوگرم است در صورتی که امکان تولید آن تا 13.9 کیلوگرم نیز وجود دارد. پروفیل سبک علویجه براساس استاندارد DIN 2394 و EN 10 219 -2 تولید شده و به عنوان پروفیل مبلی و یا قوطی سبک نیز شناخته می‌شود.

نمودار قیمت پروفیل علویجه

یکی از روش‌های تحلیل و پیش ‌بینی قیمت پروفیل علویجه مشاهده و بررسی نمودار قیمت پروفیل علویجه در گذشته است. تحلیل تکنیکال نمودار قیمت پروفیل علویجه یکی از منابع کارشناسان فولادینو برای تحلیل آینده نرخ این محصول است. برای آگاهی از تحلیل نمودار قیمت پروفیل علویجه به سایت فولادینو مراجعه نمایید.

پروفیل علویجه

تنوع محصول در کارخانه تعاونی فولاد علویجه به 40 نوع می‌رسد که انواع پروفیل درب و پنجره، زهوار، انواع قوطی‌های مربع زیر یک میلی‌متر تا چهار میلی‌متر در ابعاد 20*20 الی 90*90 و قوطی‌های مستطیل در ابعاد 20*10 الی 40*100 میلی‌متر را شامل می‌شود. انواع چهارچوب فلزی 1-86 فرانسوی و طرح مکزیکی، انواع z، لوله صنعتی و داربستی و قوطی 6 ضلعی از دیگر محصولات این کارخانه به شمار می‌روند. دقت کنید که نوسانات قیمت ورق‌های فلزی به ویژه ورق روغنی، تأثیر مستقیمی بر قیمت پروفیل علویجه و محصولات ثانویه مانند قیمت پروفیل در و پنجره علویجه دارد.

جدول وزن پروفیل علویجه

وزن پروفیل علویجه عامل مهمی در تعیین کیفیت و قیمت پروفیل علویجه بوده و جزو پارامترهای مهمی است که در زمان خرید این محصول باید به آن توجه کنید. در جدول وزن پروفیل علویجه می‌توانید وزن استاندارد پروفیل را مشاهده نمایید.

کارخانه پروفیل علویجه 

کارخانه پروفیل علویجه در سال 74 و کیلومتر 35 جاده علویجه اصفهان به منظور تولید انواع لوله و پروفیل فولادی در سه فاز به ثبت رسید و از سال 77 در زمینی به مساحت 34,000 متر مربع آغاز به فعالیت کرد. فاز اول کارخانه پروفیل علویجه با ظرفیت 12 هزار تن محصول پروفیل باز و فاز دوم کارخانه پروفیل علویجه با افزایش 30 هزار تنی ظرفیت تولید راه‌اندازی شد و در نهایت با بهره‌برداری از فاز سوم کارخانه علویچه، ظرفیت تولید پروفیل تعاونی فولاد علویجه، انواع لوله و پروفیل در و پنجره و قوطی به 200 هزار تن در سال رسید. پروفیل تعاونی فولاد علویجه یکی از پر تقاضاترین محصولات این کارخانه شناخته می‌شود.

خرید پروفیل علویجه

در هنگام خرید پروفیل علویجه دقت کنید که مسافت محل بارگیری تا مکان تحویل بسیار زیاد نباشد چرا که باعث افزایش قیمت پروفیل علویجه خواهد شد.. علاوه بر نوع، به قیمت واحد وزن و ضخامت این محصولات نیز توجه کنید. هم‌چنین به بسته‌بندی پروفیل به صورت بندیل و وزن هر بندیل‌ دقت کنید. چراکه قیمت پروفیل علویجه برحسب وزن است و با افزایش ضخامت، قیمت پروفیل نیز بیشتر می‌شود؛ بنابراین برای هزینه مقرون به صرفه حتماً متناسب با کاربرد مدنظرتان بهترین ضخامت را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین نوع پروفیل می‌توانید قبل از خرید پروفیل علویجه با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید. قیمت مناسب، تضمین اصالت کالا، پیگیری سفارش و ارائه خدمات جانبی متنوع باعث شده است که فولادینو به یک انتخاب مطمئن در بازار آهن تبدیل شود. راه اصلی ارتباط با مجموعه فولادینو و گفت و گو با کارشناسان این مجموعه تماس با شماره تلفن 02166200200 است.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021