قیمت تیرآهن ظفر بناب

image

مجتمع فولاد ظفر بناب یکی از بزرگترین مجموعه‌های فولادی فعال در شمال غرب کشور می‌باشد که در ابتدا با هدف تولید انواع میلگرد و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد. مجموعه ظفر بناب با احداث کارخانه‌های تولیدی در چهار فاز مختلف در طول سالیان گذشته توانسته است حجم تولید سالیانه خود را افزایش دهد و همچنین تنوع محصولاتی مناسبی را ایجاد کند. کارخانه ظفر بناب در بازار‌های خارجی نیز فعالیت مناسبی دارد و در سال گذشته حدود ۸۰ هزار تن از محصولات خود را به ۱۱ کشور آسیایی و اروپایی صادر کرده است و جز واحد‌های نمونه در زمینه صادرات به شمار می‌آید. احداث خطوط ورق‌های رنگی و کناف و همچنین تلاش برای حمل ترکیبی ریلی و جاده‌ای محصولات خود در سطح کشور و بین‌الملل، از جمله اهداف آینده این مجموعه می‌باشد.

قیمت تیرآهن ظفر بناب

تیرآهن ظفر بناب

تیرآهن ‌های کارخانه ظفر بناب از نوع بال‌ پهن موازی نیمه سبک می‌باشند و در اندازه‌های ۱۲ تا ۲۷ میلی‌متر، طبق استاندارد ۱۶۳۴۸-۱-۷ و ۱۷۹۱-۱-۲ تولید و در بازار عرضه می‌‌شوند.

تیرآهن ۱۴ ظفر بناب

وزن هر شاخه از تیرآهن ظفربناب ۱۳۰ کیلوگرم می‌باشد و به صورت شاخه ۱۲ متری به فروش می‌رود.

تیرآهن ۲۰ ظفر بناب

وزن این تیرآهن حدود ۲۴۰ کیلوگرم می‌باشد و مانند تیرآهن ۱۴ به صورت شاخه ۱۲ متری به فروش می‌رود.

قیمت تیرآهن ظفر بناب

تغییرات قیمت تیرآهن ظفر بناب مانند اکثر محصولات فولادی به صورت روزانه انجام می‌شود و به عوامل مختلفی مانند کارخانه تولید کننده، هزینه انرژی، حمل و نقل، قیمت مواد اولیه و نوسانات ارزی بستگی دارد. در لیست زیر قیمت تیرآهن ظفر بناب در بازار در سایز‌های مختلف موجود می‌باشد. این لیست به صورت روزانه توسط کادر فولادسازان راه ابریشم به روز رسانی می‌شود.

خرید تیرآهن ظفر بناب

برای خرید تیرآهن ظفربناب و یا سایر محصولات فولادی می‌توانید از طریق وبسایت فولادینو و یا تماس با شماره تلفن ۶۶۲۰۰۲۰۰۰۲۱ اقدام کنید. تیم پشتیبانی فولادسازان راه ابریشم در روز‌های شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۱۰ الی ۱۷ آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشد.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.