200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت پروفیل ساوه

image

قیمت پروفیل ساوه با توجه به میزان کاربرد بالای این محصول در ساخت‌وساز و صنعت برای فعالان بازار دارای اهمیت بالایی است. واحد کنترل کیفیت در زمینه بازرسی مواد اولیه، کنترل خطوط تولید و برش و انجام مداوم انواع تست‌های کیفی، جوش پذیری مناسب، کیفیت تولید بالا، دقت در سطوح و فرم پذیری و تنوع در ابعاد و هم‌چنین امکان سفارشی‌سازی باعث شده است تا پروفیل ساوه هم در داخل و هم در منطقه مشتریان فراوانی داشته باشد. انواع پروفیل ساوه براساس استانداردهای DIN 59411، JISG 3466 و DIN 2395 تولید و عرضه می‌شود. کارخانه نورد و پروفیل ساوه یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده انواع پروفیل باز و بسته نظیر لوله و قوطی است که محصولات خود را براساس روش ERW یا جوش القایی فرکانس بالا تولید می‌کند و از این رو جزو به‌روزترین کارخانه‌های لوله و پروفیل به شمار می‌رود. این کارخانه پروفیل مورد نیاز در بخش‌های مختلف بازار مانند صنایع مختلف نظیر ماشین‌آلات صنعتی، خودروسازی نظیر ساخت قطعات اتومبیل ، موتورسیکلت، و ساختمان‌سازی مانند سازه‌های تقویت‌کننده و درب و پنجره را تأمین می‌کند. از این رو استعلام قیمت روز پروفیل ساوه در صنایع مختلف یک امر ضروری به شمار می‌رود. به منظور اطلاع از قیمت روز پروفیل ساوه می‌توانید از طریق شماره تلفن 02166200200 با مجموعه فولادینو در ارتباط باشید.

قیمت پروفیل ساوه

قیمت پروفیل مانند سایر مقاطع فولادی با نوسانات نرخ ارز وابستگی مستقیمی دارد. به این ترتیب با هر کاهش یا افزایشی در نرخ دلار قیمت روز پروفیل ساوه نیز تغییر می‌کند. میزان تولید و عرضه با توجه به محدودیت‌های زنجیره تأمین و روند صادرات تغییر می‌کند و در مقابل میزان تقاضا در بازار به رکود و رونق در صنایع مصرف‌کننده وابسته است. نسبت عرضه به تقاضا عامل مهم دیگری است که قیمت پروفیل ساوه به آن بستگی دارد. قیمت مواد اولیه، قیمت جهانی فولاد و نرخ سوخت از دیگر عوامل تأثیرگذار بر قیمت پروفیل ساوه به شمار می‌روند.

قیمت روز پروفیل ساوه

قیمت روز پروفیل ساوه به نوسانات دلار و میزان عرضه و تقاضای بازار بیشترین وابستگی را دارد. از این رو برای اینکه تحلیل قیمت پروفیل ساوه به روز باشد باید این دو فاکتور را به صورت لحظه‌ای زیر نظر بگیرید. با توجه به گستردگی کاربرد پروفیل ساوه استعلام لحظه‌ای قیمت پروفیل ساوه امروز برای خیلی از فعالان صنایع پایین دستی یک گزینه مهم محسوب می‌شود.

قیمت پروفیل سبک ساوه

قیمت پروفیل سبک ساوه که به عنوان پروفیل مبلی و یا قوطی سبک نیز در بازار شناخته می‌شود یک عامل تأثیرگذار در هزینه صنایعی نظیر مبلمان سازی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی به شمار می‌رود. وزن یکی از پارامترهای مهم در تعیین قیمت پروفیل سبک ساوه و کیفیت این محصول به شمار می‌رود که براساس حداقل استاندارد جدول وزنی تولید و عرضه می‌شود. پروفیل سبک ساوه براساس استاندارد DIN 2394 و EN 10 219 -2 تولید شده و به دلیل وزن کمتر دارای مقاومت کمتر ولی انعطاف‌پذیری و شکل‌پذیری بیشتری نسبت به پروفیل‌های سنگین است. آخرین تغییرات قیمت پروفیل سبک ساوه را می‌توانید از طریق سایت فولادینو مشاهده نمایید.

پروفیل ساوه

مجتمع نورد و پروفیل ساوه از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی صفا با ظرفیت تولید سالیانه 2 میلیون تن انواع پروفیل باز و بسته از دهه 50 مشغول به فعالیت است و یکی از قدیمی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید انواع پروفیل و لوله شناخته می‌شود. تنوع گسترده کاربری پروفیل ساوه که صنایع آب، گاز، نفت و قطعات سازی خودرو تا ساخت‌وساز را شامل می‌شود دلیل اهمیت قیمت پروفیل ساوه در صنعت به شمار می‌رود. کارخانه نورد و پروفیل ساوه داری گواهینامه استاندارد تولید لوله و قوطی صنعتی براساس استاندارد DIN EN 10305:2010، گواهینامه استاندارد تولید لوله و قوطی با سایز بالا براساس استاندارد DIN EN 10219:2020، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد بین‌المللی ISO 9001:2000، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد بین‌المللی ISO 9001:2015 و گواهینامه استاندارد تولید کیفیت جوش براساس استاندارد بین‌المللی ISO 3834-2:2005 است.

وزن پروفیل ساوه

وزن پروفیل ساوه با توجه به استاندارد روش تولید استفاده شده تعیین می‌شود و به ضخامت و طول شاخه نیز بستگی دارد. قیمت روز پروفیل ساوه براساس واحد وزن پروفیل به کیلوگرم تعیین شده و به همین دلیل وزن جزو پارامترهای مهمی است که در زمان خرید این محصول باید به آن توجه کنید. برای محاسبه وزن پروفیل ساوه، وزن هر مترمربع از این پروفیل را در جدول وزن پروفیل یافته و سپس آن را در طول مورد نظر ضرب می‌کنیم تا وزن کلی یک شاخه پروفیل ساوه مشخص شود.

خرید پروفیل ساوه

هزینه حمل پروفیل از جمله پارامترهای تأثیرگذار بر قیمت پروفیل ساوه است. از این رو در هنگام خرید پروفیل ساوه باید به مسافت میان محل بارگیری و مکان تحویل توجه کنید. شما با مراجعه به سایت فولادینو می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به خرید پروفیل ساوه با بهترین قیمت نمایید. هم‌چنین قبل از خرید پروفیل ساوه و برای کاهش هزینه‌ها می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فولادسازان راه ابریشم بهره‌مند شوید. قیمت مناسب، تضمین اصالت کالا، پیگیری سفارش و ارائه خدمات جانبی متنوع باعث شده است که فولادینو به یک انتخاب مطمئن در بازار آهن تبدیل شود. اصلی‌ترین راه ارتباطی با  فولادینو و گفت و گو کارشناسان فروش این مجموعه شماره‌گیری تلفن 02166200200 است.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021