قیمت تیرآهن کرمانشاه

image

مجتمع جهان فولاد غرب یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید تیرآهن می‌باشد که عملیات اجرایی آن در سال ۱۳۸۴، در ۳۵ کیلومتری کرمانشاه و در زمینی به متراژ حدودی ۶۰ هکتار آغاز شد و در سال ۱۳۸۷ با افتتاح فاز اول این مجموعه به بهره‌برداری رسید. ظرفیت تولید سالانه کارخانه جهان فولاد کرمانشاه حدود ۳۰۰ هزار تن می‌باشد که شامل محصولاتی نظیر تیرآهن، ناودانی و نبشی می‌شود. این شرکت در راستای اهداف خود دارای دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی بوده که در قسمت بازرگانی داخلی به فروش محصولات خود در بازار داخلی پرداخته و در قسمت بازرگانی خارجی نیز به دنبال بازاریابی در خارج ایران و فروش محصولات خود به مشتریان خارجی و صادر کردن آن‌ها می‌باشد. از میلگرد به عنوان محصول دیگر این کارخانه نیز می‌توان نام برد

قیمت تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه

تیر‌آهن‌های کارخانه جهان فولاد غرب در دو شکل تیرآهن نیم پهن IPE و تیرآهن عریض IPB تولید و در بازار عرضه‌ می‌شوند. در ادامه به بررسی تیرآهن‌های پرطرفدار این کارخانه می‌پردازیم تا بدانیم به چه علت تیرآهن کرمانشاه توانسته است علی رغم رقیب‌های قدرتمند نظیر ذوب آهن اصفهان و فولاد ناب تبریز، سهم قابل توجهی از بازار تیرآهن را به خود اختصاص دهد.

تیرآهن سنگین کرمانشاه

تیرآهن سنگین کرمانشاه، یکی از پرکاربردترین تیرآهن‌های موجود در کشور می‌باشد که بیشتر به عنوان مقطع آهنی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تیرآهن با تام تیرآهن IPE14 سنگین کرمانشاه نیز شناخته می‌شود که همانطور که مشخص است، استاندارد اروپایی داشته است. وزن تیرآهن سنگین کرمانشاه به ازای هر شاخه، حدود ۱۵۰ کیلوگرم می‌باشد که طبیعتا این عدد ذکر شده می‌تواند با تلورانس جزئی همراه باشد.

تیرآهن ۱۴ کرمانشاه

تیرآهن ۱۴ کرمانشاه جزو تیرآهن‌های نسبتا سبک موجود در بازار حساب می‌شود و وزن آن حدود ۱۳۵ کیلوگرم می‌باشد. دو فاکتور سبک بودن و قیمت پایین با حفظ کیفیت، این محصول را بسیار پرطرفدار کرده است.

تیرآهن ۱۶ کرمانشاه

وزن هر شاخه از تیرآهن ۱۶ کرمانشاه حدود ۱۷۰ کیلوگرم بوده و در استاندارد IPE تهیه می‌شود.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه مانند سایر تیرآهن‌های موجود در بازار به صورت روزانه تعیین می‌شود و به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به حجم سفارش، ابعاد تیرآهن، مواد اولیه، هزینه حمل و نقل، بالا و پایین شدن قیمت ارز اشاره کرد. در جدول زیر آخرین قیمت تیرآهن کرمانشاه در اندازه‌های مختلف موجود می‌باشد که توسط تیم فولادسازان راه ابریشم تنظیم شده‌ است.

خرید تیرآهن کرمانشاه

خرید تیر‌اهن کرمانشاه در تمامی سایز‌ها به راحتی و از طریق وبسایت فولادینو امکان‌پذیر می‌باشد. شما همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات درباره قیمت تیرآهن کرمانشاه، خرید و فروش تیرآهن کرمانشاه و همچنین تیرآهن‌های سایر کارخانه‌های موجود با شماره ۶۶۲۰۰۲۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با مشاوران فولادینو به گفت و گو بپردازید. شماره تماس ذکرشده از روز شنبه تا چهارشنبه و در ساعات ۱۰ الی ۱۷ در دسترس می‌باشد. 

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021

همراه شما در قلب بازار آهن

مجموعه فولاد سازان راه ابریشم به شماره ثبت ۴۸۲۳۲۰ با سابقه ۴۰ ساله حضور مستمر مدیران خود در بازار فولاد ایران، هم در زمینه تولید مقاطع طویل و هم در زمینه بازرگانی داخلی، نامی معتبر در تامین مایحتاج فلزی بزرگترین پروژه‌های ملی کشور است.
maliat-logo

اداره مالیات و دارایی

etehadie-logo

اتحادیه صنف فروشندگان آهن و فولاد

tanfa-logo

تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان

تهران، بازار آهن، بهاران ۱،
بلوک ۱۶، پلاک ۷
200 200 66 - 021

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به مجموعه فولاد سازان راه ابریشم است.