200 200 66 - 021
همراه شما در قلب بازار آهن
آهن‌آلات
میلگرد
میلگرد
میلگرد آجدار
میلگرد ساده
قیمت همه محصولات میلگرد
ورق
ورق
ورق ST52
ورق آجدار
ورق ضدسایش
ورق گالوانیزه
رابیتس
ورق رنگی
گریتینگ
ورق روغنی
ورق اسیدشویی
قیمت همه محصولات ورق
تیر‌آهن
تیر‌آهن
تیرآهن ۱۴
تیرآهن ۱۶
تیرآهن ۱۸
ریل
هاش
قیمت همه محصولات تیر‌آهن
قوطی پروفیل
قوطی پروفیل
پروفیل صنعتی
پروفیل سبک و مبلی
پروفیل زد (Z)
قیمت همه محصولات قوطی پروفیل
صنایع مفتولی
صنایع مفتولی
میلگرد بستر
مفتول سیاه
مفتول گالوانیزه
توری مش و جوشی
خاموت
سیم خاردار
بولت و مهره
توری پرسی و سرندی
توری گابیون
فنس مرغی
توری فرنگی
فنس دور باغی و حصاری
قیمت همه محصولات صنایع مفتولی
نبشی و ناودانی
نبشی و ناودانی
نبشی
ناودانی
سپری
والپست
قیمت همه محصولات نبشی و ناودانی
تسمه آهنی
تسمه آهنی
چهارپهلو
قیمت همه محصولات تسمه آهنی
لوله
لوله
اخرین باره تست میشه
لوله مانیسمان
لوله داربستی
لوله گالوانیزه
لوله درز مستقیم صنعتی، آب و گاز
لوله اسپیرال
لوله گوشتدار
لوله جدار چاه
قیمت همه محصولات لوله
فولاد آلیاژی
فولاد CK45
فولاد CK45
قیمت همه محصولات فولاد CK45
فولاد MO40
فولاد MO40
قیمت همه محصولات فولاد MO40
فولاد VCN 200،150،100
فولاد VCN 200،150،100
قیمت همه محصولات فولاد VCN 200،150،100
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد تندبر (خشکه هوایی)
قیمت همه محصولات فولاد تندبر (خشکه هوایی)
فولاد سردکار
فولاد سردکار
فولاد SPK
فولاد SPK-R
فولاد SPK-NL
فولاد آموتیت
فولاد سردکار نقره‌ای
فولاد ۱٫۲۷۶۷
قیمت همه محصولات فولاد سردکار
فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد اتومات (خوش تراش)
قیمت همه محصولات فولاد اتومات (خوش تراش)
فولاد یاتاقان
فولاد یاتاقان
فولاد ۱۰۰Cr6
فولاد ۱۴۵Cr6
قیمت همه محصولات فولاد یاتاقان
فولاد گرمکار
فولاد گرمکار
قیمت همه محصولات فولاد گرمکار
فولاد فنر
فولاد فنر
فولاد فنر ۷۰Cr2
فولاد فنر CK60
فولاد CK75
فولاد ۱٫۸۱۵۹
فولاد ۱٫۷۱۱۷
فولاد ۱٫۷۱۰۳
فولاد ۱٫۷۱۷۶
قیمت همه محصولات فولاد فنر
سوپر آلیاژ
سوپر آلیاژ
اینکونل
مونل
هستلوی
نیمونیک
قیمت همه محصولات سوپر آلیاژ
فولاد قالب پلاستیک
فولاد قالب پلاستیک
قیمت همه محصولات فولاد قالب پلاستیک
فولاد نیتراته
فولاد نیتراته
قیمت همه محصولات فولاد نیتراته
فولاد سمانته
فولاد سمانته
قیمت همه محصولات فولاد سمانته
استنلس استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل
میلگرد استیل 304
میلگرد استیل 316
میلگرد استیل 420
میلگرد استیل 321
میلگرد استیل 430
میلگرد استیل 431
قیمت همه محصولات میلگرد استیل
ورق استیل
ورق استیل
ورق استیل 304
ورق استیل نسوز 310
ورق استیل 316
ورق استیل 430
قیمت همه محصولات ورق استیل
پروفیل و لوله استیل
پروفیل و لوله استیل
قیمت همه محصولات پروفیل و لوله استیل
فلزات غیر آهنی
آلومینیوم
آلومینیوم
نبشی آلومینیوم
ورق آلومینیوم
لوله آلومینیوم
پروفیل آلومینیوم
قیمت همه محصولات آلومینیوم
تیتانیوم
تیتانیوم
قیمت همه محصولات تیتانیوم
مس
مس
فسفر برنز
آلومینیوم برنز
فلز برنج
قیمت همه محصولات مس
نیکل
نیکل
قیمت همه محصولات نیکل

قیمت تیرآهن کرمانشاه

image

قیمت تیرآهن کرمانشاه به دلیل وزن سبک آن بسیار به‌صرفه است و به همین دلیل در پروژه‌های ساخت‌وساز به ویژه در غرب کشور کاربرد فراوانی دارد. وزن سبک در کنار کیفیت تولید استاندارد باعث شده تا به یک گزینه جذاب تبدیل شود و به دلیل تقاضای بالا قیمت تیرآهن کرمانشاه یک گزینه مهم در برآورد هزینه برای پیمانکاران به شمار می‌رود. 

شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت روز تیرآهن کرمانشاه با شماره تلفن 02166200200 تماس بگیرید و یا از جدول قیمت بالای صفحه استفاده کنید.

قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه براساس وزن محاسبه می‌شود. از این رو قیمت تیرآهن کرمانشاه با توجه به اینکه در دسته محصولات سبک قرار می‌گیرد برای پیمانکاران به‌صرفه است؛ اما دقت کنید که قیمت تیرآهن کرمانشاه نباید تنها مبنای انتخاب باشد و باید با توجه به نوع کاربری شما سایز با وزن مناسب انتخاب شود. مسلماً برای ساخت‌وسازهای سنگین باید از سایزهای بالا با وزن بیشتر استفاده کرد یا محاسبه سازه ساختمان را براساس وزن سبک تیرآهن‌های کرمانشاه در نظر گرفت. به صورت کلی قیمت تیرآهن کرمانشاه باعث می‌شود در هزینه‌های ساخت به ویژه در سازه‌های سبک‌تر صرفه‌جویی شود.  

قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه 

تیرآهن 14 کاربرد فراوانی در ساخت ستون، تیر و پوشش سقف، پل‌های لانه زنبوری و ساخت سوله دارد و به همین دلیل تقاضای بالا قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه در برخی مواقع نوسانات بالایی را ثبت می‌کند. از این رو استعلام لحظه‌ای قیمت تیرآهن 14 کارخانه کرمانشاه می‌تواند به شما کمک کند تا در زمان مناسب با بهترین قیمت تیرآهن کرمانشاه اقدام به خرید کنید. برای اطلاع از قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه امروز با مجموعه فولادسازان راه ابریشم در ارتباط باشید.

قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه 

قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه به دلیل کاربرد فراوان در ساخت سقف، ستون و خرپاها دارای نوسان بالایی است و از این رو انتخاب زمان مناسب برای خرید تیرآهن 16 کرمانشاه گزینه مهمی برای پیمان‌کاران به شمار می‌رود. برای دریافت آخرین قیمت تیرآهن 16 کرمانشاه امروز از طریق مسیرهای مشخص شده در سایت اقدام کنید.

قیمت تیرآهن 18 کرمانشاه

تیرآهن 18 نسبت به سایزهای 14 و 16 وزن بیشتری داشته و به همین دلیل از مقاومت بالاتری در برابر نیروها و فشارهای وارده برخوردار است. هرچند وزن بیشتر باعث گران‌تر شدن قیمت تیرآهن 18 کرمانشاه می‌شود اما مقاومت بالا می‌تواند کیفیت ساخت‌وساز را در سازه‌های سنگین بهبود داده و از این نظر بسیار به‌صرفه است. قیمت تیرآهن 18 کرمانشاه به دلیل استفاده به عنوان تیر و ستون اصلی از جمله موارد تأثیرگذار در برآورد هزینه پروژه‌های عمرانی به شمار می‌رود. برای خرید بهترین قیمت روز تیرآهن کرمانشاه می‌توانید با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید.

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه به نوسانات ارزی و قیمت دلار بستگی دارد. میزان عرضه و تقاضا دیگر عامل تاثیرگذار در قیمت روز تیرآهن کرمانشاه به شمار می‌رود. میزان صادرات، اخلال در زنجیره تأمین و محدودیت در دسترسی به منابع انرژی از مهم‌ترین عوامل کاهش تولید و عرضه به شمار می‌روند. هم‌چنین رکود یا رونق در صنایع ساخت‌وساز هم مهم‌ترین عامل تغییر در میزان تقاضا شناخته می‌شوند. قیمت جهانی آهن و قیمت نفت از دیگر عوامل کلی تأثیرگذار بر قیمت مقاطع فولادی به ویژه قیمت روز تیرآهن کرمانشاه محسوب می‌شوند. هزینه حمل‌ونقل پارامتر دیگری است که باید به قیمت روز تیرآهن کرمانشاه اضافه کنید؛ بنابراین هرچه مسافت محل بارگیری با پروژه شما کمتر می‌شود به میزان بیشتری می‌توانید در هزینه حمل تیرآهن‌های کرمانشاه صرفه‌جویی نمایید.

مجتمع جهان فولاد غرب

مجتمع جهان فولاد غرب از زیرمجموعه‌های وابسته به گروه صنعتی- بازرگانی شکری به شمار می‌رود که از دهه ۳۰ شمسی در استان کرمانشاه مشغول به فعالیت است. مجتمع جهان فولاد غرب به عنوان بزرگ‌ترین واحد فولادی غرب کشور به کمک مجتمع ذوب آهن بیستون، زنجیره تامین تولید فولاد برای محصولات خود را در اختیار دارد و به همین دلیل محصولات با کیفیتی را تولید و روانه بازار می‌کند.

وزن تیرآهن کرمانشاه

مجتمع جهان فولاد غرب امکان تولید یک سایز تیرآهن در وزن‌های مختلف را دارا است. به عنوان نمونه وزن تیرآهن‌ کرمانشاه در سال‌های پیشین شامل تیرآهن 14 با وزن خیلی سبک 120 کیلوگرم، با وزن سبک 130 کیلوگرم. نیمه سبک 140 و وزن سنگین 150 کیلوگرم تولید و روانه بازار می‌شده است. به صورت کلی در حال حاضر وزن تیرآهن‌های کرمانشاه در سایز 14 حدوداً 130 کیلوگرم و در سایز 16 برابر با 165 الی 170 کیلوگرم است. در جدول وزنی وزن استاندارد تیرآهن 14 برابر با 155 کیلوگرم و وزن استاندارد تیرآهن 16 برابر با 190 کیلوگرم است. با توجه به نسبت وزن تیرآهن کرمانشاه به جدول وزنی، این محصول در دسته مقاطع سبک قرار می‌گیرد که باید این موضوع را در محاسبات سازه مدنظر قرار داد.

خرید تیرآهن کرمانشاه

علامت اختصاری کارخانه جهان فولاد غرب به صورت JFCO است که برای تشخیص اصالت کالا بر بدنه تیرآهن‌های کرمانشاه حک می‌شود. در هنگام خرید تیرآهن کرمانشاه به این علامت توجه کنید. در هنگام خرید تیرآهن کرمانشاه به صورت شاخه‌ای به وزن هر تیرآهن دقت کنید تا کمتر از حالت استاندارد کارخانه نباشد. برای محاسبه قیمت تیرآهن کرمانشاه براساس کیلوگرم باید وزن شاخه را در قیمت روز تیرآهن کرمانشاه ضرب کنید. بهینه‌سازی هزینه حمل‌ونقل، یکی از عوامل مهم در کاهش قیمت روز تیرآهن به شمار می‌رود؛ بنابراین حتماً قبل از خرید تیرآهن کرمانشاه با کارشناسان فولادینو تماس بگیرید و از آخرین تغییرات قیمت آهن کرمانشاه مطلع شوید. شما می توانید با استفاده از شماره تلفن 02166200200 با مجموعه فولادینو در ارتباط باشید و با کارشناسان فروش این مجموعه گفت و گو کنید.

همین الان تماس بگیرید
200 200 66 - 021